ESTETİK GÖLGENİN KEYFİ

Bioklimatik Pergola

Çevreci, modern bir çözüm; Bioklimatik Pergola

Açık alanların vazgeçilmezi Bioklimatik Pergola sistemleri, alüminyum tavan yapısıyla dört mevsim konforlu bir yaşam alanı sağlar. Otomatik açılıp kapanabilen yapısıyla tam bir kullanıcı dostudur. Bioklimatik yapısı sayesinde alüminyum paneller, yüksek ısı durumunda otomatik olarak rahatlatıcı bir ortam oluşturur. Bioclimatik Pergolalar, açık alanların, özellikle son zamanlarda teras ve bahçelerin vazgeçilmez tercihidir. Her alana uygun ve sizin istediğiniz renkte özel olarak tasarlanan Bioklimatik Pergolalar, mekanınıza modern ve şık bir görüntü katacak. Dayanıklı ve uzun ömürlü yapısı sayesinde, dört mevsim boyunca kötü hava şartlarına karşı koruma sağlar. Ayrıca, soğuk havalarda pergola kapalıyken alanın ısısını koruyarak enerji tasarrufu yapmanızı sağlar. Sağladığı enerji tasarrufuyla çevreye faydalı bir çözümdür.

Eko Bioklimatik Pergola

Eco Bioklimatik Pergolalar, alüminyum yapısı ve ekonomik fiyatıyla öne çıkan bir üründür. Motorlu modelleri bulunan Eko Bioklimatik Pergolaların, 105 derece açılabilen ve istenildiğinde durdurabilen lamelleri bulunmakta. Bu sayede gölgelendirmeyi istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Sizi hem sıcak hem de soğuk hava şartlarına karşı korur.

Vet Tente olarak sizler için en iyi en iyi hizmeti sunuyoruz. Bioklimatik Pergolalar ihtiyacınıza göre özel olarak üretilmektedir. Gölgelendirme sistemleri hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 
📞 Telefon:
📍 Adresimiz:
✉️ Mail Adresimiz:
Sohbet
Bilgi almak için
Vet Gölgelendirme
Size nasıl yardımcı olabilirim