ESTETİK GÖLGENİN KEYFİ

Cam Tavan

Ferah ve Aydınlık alanlar için ideal çözüm: Cam Tavan

Cam tavan veya diğer adıyla cam çatı sistemleri, ortama ferahlık sağlamak ve doğal ışıktan yararlanmak için kullanılan çatı ve tavan sistemidir. Modern bir görüntüye sahip olan Cam Tavan sistemleri, yüksek kaliteli cam malzemelerden üretilmektedir. Kullanılan yüksek kaliteli malzemeler sayesinde ısı yalıtımı ve uzun ömürlü bir kullanım sunar. Farklı tasarımları bulunan cam tavan sistemleri, müşterinin beklentisine göre düz, eğimli, kavisli veya piramit şeklinde hazırlanır. Dış mekanlarda da kullanılabilen Cam Tavan Sistemleri, farklı ve modern bir hava katar. Kullanım Özelliklerine göre cam tavan sistemleri ikiye ayrılır:

1-Sabit Cam Tavan Sistemleri

2-Açılır Cam Tavan Sistemleri

Sabit Cam Tavan Sistemleri

Genellikle teras kapatma veya kış bahçesi yapımında kullanılan Sabit Cam Tavan Sistemleri, su akıntısına karşı en güvenli sistemdir. Cam tavan, kışın rüzgar, kar ve yağmurda korurken yazın ise yıldızları izlemenize olanak sağlar.

Açılır Cam Tavan Sistemleri

Açılır Cam Tavan Sistemlerini, yapısı sayesinde istediğiniz zaman açık veya kapalı olarak kullanabilirsiniz. Sizi dört mevsimin etkilerinden korurken aynı zamanda dışarıyı kusursuzca görmenize olanak sağlar. Terasınızı açılır cam tavan sistemleri sayesinde her mevsim kullanabilirsiniz. 

Vet Tente olarak sizler için en iyi en iyi hizmeti sunuyoruz. Cam Tavan Sistemleri ihtiyacınıza göre özel olarak üretilmektedir. Gölgelendirme sistemleri hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 
Sohbet
Bilgi almak için
Vet Gölgelendirme
Size nasıl yardımcı olabilirim