ESTETİK GÖLGENİN KEYFİ

Mafsallı Tente

Şık bir çözüm; Mafsallı Tente

Mafsallı tente sistemleri, açılıp kapanabilen yapısı sayesinde kullanımı kolay bir gölgelik çözümüdür. Açılıp kapanabilen sistemlerin en ekonomiği olan Mafsallı Tente, mafsallı kol mekanizmasıyla kolayca yönetilerek koruma sağlar. İsteğiniz doğrultusunda eklenebilecek sensörler, zor hava koşullarında tüm koruma önlemlerini alır ve tamamı otomatik olarak kontrol edilen bir kullanım sunar. Bu sayede güneşin zararlı etkilerinden en az şekilde etkilenerek keyfinize devam edebilirsiniz.

Mafsallı tenteler ihtiyacınıza göre istediğiniz boyutta üretilir ve duvara veya tavana monte edilerek kullanımı sağlanır. Dayanıklı malzemeler ile üretilen Mafsallı Tente Sistemlerini, renk seçenekleri sayesinde istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

Mafsallı tenteler, genellikle restoran, kafe, mağaza, teras ve bahçelerde sıklıkla tercih edilmektedir. Dayanıklı malzemesi sayesinde UV ışınlarına karşı koruma sağlar. Ayrıca, yağmurlu günlerde de kullanarak yağmurdan korunabilirsiniz. Yükseklik ayarı sayesinde ise çok daha uzun süre güneşten veya yağmurdan korunma sağlar.

Mafsallı Tente Modelleri/Çeşitleri Nelerdir?

Geniş desen ve renk skalası ile kullanacağınız dış mekanda şık bir görüntü oluşturan mafsallı tenteler, haraketli kol sistemi ile açıp kapanabilir bir yapıya sahiptir. Yapısı sayesinde istediğiniz alanda kullanabilirsiniz.

1.) Battı Çıktı Tente

2.) Körüklü Tente

3.) Karpuz Tente

4.) Sundurma Tente

5.) Mimari Çizim 

Vet Tente olarak sizler için en iyi en iyi hizmeti sunuyoruz. Mafsallı Tenteler ihtiyacınıza göre özel olarak üretilmektedir. Gölgelendirme sistemleri hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 
Sohbet
Bilgi almak için
Vet Gölgelendirme
Size nasıl yardımcı olabilirim