ESTETİK GÖLGENİN KEYFİ

Zip Perde Modelleri

Modern ve şık bir görüntü: Zip Perde

Zip Perde sistemleri modern ve şık görünümüyle birlikte size kolay bir kullanım sunar. Açık alanların vazgeçilmezi olan Zip Perdeler, rüzgara karşı sizi korur ve keyifli vakit geçirmeniz konusunda size yardımcı olur. Zip Perde modellerinde, perde kumaşı özel bir sistemle kenarlara sıkıca tutturulur. Böylelikle zorlu hava şartlarında zarar görmeden kullanıma devam edebilirsiniz. Zip Perdelerin motorlu modelleri de bulunmaktadır. Motorlu modellerde tek yapmanız gereken düğmeye basıp, alanın keyfini sürmektir. Zip Perde modelleri sayesinde hem işletmenizde hem de evinizde modern ve şık bir görüntüye ulaşabilirsiniz. Zip perdeler sayesinde iç mekan ve dış mekan arasındaki ısı dengesini koruyarak daha iyi bir ısı yalıtımı sunar. Ayrıca yapısından dolayı iç ve dış mekan arasındaki ışık farklılıklarını da engelleyebilirsiniz.

Enerji tasarrufu, ısı yalıtımı ve gün ışığı kontrolü sağlayan Zip Perde’nin iki ayrı modeli bulunmaktadır.

1-Yatay Zip Perde

2-Dikey Zip Perde

Yatay Zip Perde Sistemleri

Yatay Zip Perdeler sayesinde modern bir görüntü ve pratik bir kullanım elde edin. Yatay Zip Perdeleri, Kafe, pub, restoran ve daha bir çok yerde kullanabilirsiniz. Kullanıcı dostu ve uzun ömürlü kullanıma sahip olan zip perdeler, sessizce açılıp kapanırken aynı zamanda kötü hava şartlarına karşı koruma sağlar.

Dikey Zip Perde Sistemleri

Dikey Zip Perdeler, Yatay Zip Perdeler de olduğu gibi manuel ve otomatik olarak iki ayrı türü bulunur.  Dikey Zip Perdeleri evinizin ve işletmenizin bahçesinde kullanabilirsiniz. Sizi rahatsız edici güneş ışıklarından korurken aynı zamanda güneş ışınlarına karşı da koruma sağlar.

Vet Tente olarak sizler için en iyi en iyi hizmeti sunuyoruz. Yatay ve Dikey Zip Perde ihtiyacınıza göre özel olarak üretilmektedir. Gölgelendirme sistemleri hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 
Sohbet
Bilgi almak için
Vet Gölgelendirme
Size nasıl yardımcı olabilirim